Без Мирис

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј За Нозе - без мирис
Заштитете ги стапалата и истовремено елиминирајте ја нивната миризба. Спрејот за нозе истотака по..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Ролoн - без мирис
Лесно лизгавиот Ролoн дава убаво чувство кога се нанесува, а моќта на минералните соли природно ја е..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Спреј - без мирис
Кристал Деодорантот сега е достапен и како спреј. За да ја спречи миризбата може да се користи на це..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Травел стик
Травел стикот е совршен за патувања, тренинзи и сл., бидејќи е мал и лесно може да се спакува и во н..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Машки стик
При секојдневна употреба трае до една година !!! Уживајте во нашиот Оригинален стик. Совршен за м..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Кристален стик
При секојдневна употреба трае до една година !!! Уживајте во нашиот Оригинален стик. Совршен за ж..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD

Продажни места

Продажни места на Дурис Cristal производите:
ДМ-дрогерие маркт, Cosmo, Зeгин, Еурофарм, Виола, Биокулт, Tesori DI Mare, Бако, Рептил

Контакт

  • 070274060
  • dusan.ristovski@duris.mk keti.popovska@duris.mk

Facebook

Duris © 2020. UKION SHOPS