Кристален камен

Кристален камен

390 MKD312 MKD
Шифра на производ: 33030
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

со тацна за складирање,

Уметнички обликуван, нежен како свила, овој кристал од природна минерална сол, може да се користи и до ЕДНА ГОДИНА, ако се употребува правилно.

Не содржи штетни хемикалии

Употреба:  Навлажнете го горниот дел од каменот и убаво нанесете го на чиста кожа. За најдобри резултати користете го дневно и нанесувајте само по бањање или туширање.

Состав: Природна Минерална Сол (Амониум Алум)

90 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Продажни места

Продажни места на Дурис Cristal производите:
ДМ-дрогерие маркт, Cosmo, Зeгин, Еурофарм, Виола, Биокулт, Tesori DI Mare, Бако, Рептил

Контакт

  • 070274060
  • dusan.ristovski@duris.mk keti.popovska@duris.mk

Facebook

Duris © 2019. UKION SHOPS