Спреј - без мирис

Спреј - без мирис

290 MKD
Шифра на производ: 25993
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Кристал Деодорантот сега е достапен и како спреј. За да ја спречи миризбата може да се користи на целото тело - стапала, под пазуви, препони и интимни делови.
Хигиенски направеното шишенце овозможува спрејот да го користат повеќе лица.

Не содржи штетни хемикалии

Употреба: Држете го спрејот на одалеченост од 10cm и прснете 2-3 пати. За најдобри резултати користете го дневно и нанесувајте само по бањање или туширање.

Состав: Прочистена Вода, Природна Минерална Сол (Потасиум Алум), Сода Бикарбона, Природен Презерванс (Бензоик Ацид, Цинк Глуконат)

118 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Продажни места

Продажни места на Дурис Cristal производите:
ДМ-дрогерие маркт, Cosmo, Зeгин, Еурофарм, Виола, Биокулт, Tesori DI Mare, Бако, Рептил

Контакт

  • 070274060
  • dusan.ristovski@duris.mk keti.popovska@duris.mk

Facebook

Duris © 2020. UKION SHOPS