Ролoн ВАНИЛА И ЈАСМИН
  • Ролoн ВАНИЛА И ЈАСМИН

Ролoн ВАНИЛА И ЈАСМИН

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 25161
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лесно лизгавиот Ролoн дава убаво чувство кога се нанесува, а моќта на минералните соли природно ја елиминира миризбата преку целиот ден.

Не содржи штетни хемикалии

Употреба: За најдобри резултати користете го дневно и нанесувајте само по бањање или туширање.

Состав: Прочистена Вода, Природна Минерална Сол (Потасиум Алум), Природен мирис од есенцијални масла и екстракти, природна целулоза. Сода Бикарбона, Природен Презерванс (Бензоик Ацид, Цинк Глуконат)

66ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: enable

Продажни места

Продажни места на Дурис Cristal производите:
ДМ-дрогерие маркт, Cosmo, Зeгин, Еурофарм, Виола, Биокулт, Tesori DI Mare, Бако, Рептил

Контакт

  • 070274060
  • dusan.ristovski@duris.mk keti.popovska@duris.mk

Facebook

Duris © 2019. UKION SHOPS