Со Мирис

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Спреј ЛАВАНДА И БЕЛ ЧАЈ
Кристал Деодорантот сега е достапен и како спреј. За да ја спречи миризбата може да се користи на це..
350 MKD280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-20%
Спреj КАМИЛИЦА И ЗЕЛЕН ЧАЈ
Кристал Деодорантот сега е достапен и како спреј. За да ја спречи миризбата може да се користи на це..
350 MKD280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-20%
Спреj КАЛИНКА
Кристал Деодорантот сега е достапен и како спреј. За да ја спречи миризбата може да се користи на це..
350 MKD280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-20%
Ролoн КАЛИНКА
Лесно лизгавиот Ролoн дава убаво чувство кога се нанесува, а моќта на минералните соли природно ја е..
350 MKD280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-20%
Ролoн КАМИЛИЦА И ЗЕЛЕН ЧАЈ
Лесно лизгавиот Ролoн дава убаво чувство кога се нанесува, а моќта на минералните соли природно ја е..
350 MKD280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-20%
Ролoн ЛАВАНДА И БЕЛ ЧАЈ
Лесно лизгавиот Ролoн дава убаво чувство кога се нанесува, а моќта на минералните соли природно ја е..
350 MKD280 MKD
без ДДВ: 237 MKD

Продажни места

Продажни места на Дурис Cristal производите:
ДМ-дрогерие маркт, Cosmo, Зeгин, Еурофарм, Виола, Биокулт, Tesori DI Mare, Бако, Рептил

Контакт

  • 070274060
  • dusan.ristovski@duris.mk keti.popovska@duris.mk

Facebook

Duris © 2020. UKION SHOPS