Спреј За Нозе - без мирис

Спреј За Нозе - без мирис

290 MKD
Шифра на производ: 35554
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Заштитете ги стапалата и истовремено елиминирајте ја нивната миризба.

Спрејот за нозе истотака помага да се избегне појава на атлетско стапало. Компактен е, може да се носи во торба и
истовремено можат да го користат повеќе лица.

Не содржи штетни хемикалии

Употреба:  Држете го спрејот на одалеченост од 10cm и прснете 2-3 пати. За најдобри резултати користете го дневно
и нанесувајте само по бањање или туширање.

Состав: Прочистена Вода, Природна Минерална Сол (Потасиум Алум), Сода Бикарбона, Природен Презерванс (Бензоик Ацид, Цинк Глуконат)

118 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Продажни места

Продажни места на Дурис Cristal производите:
ДМ-дрогерие маркт, Cosmo, Зeгин, Еурофарм, Виола, Биокулт, Tesori DI Mare, Бако, Рептил

Контакт

  • 070274060
  • dusan.ristovski@duris.mk keti.popovska@duris.mk

Facebook

Duris © 2020. UKION SHOPS